DZIEŃ KOBIET

8 marca to nie tylko Dzień Kobiet, ale też małych Kobietek, więc można go świętować nawet w przedszkolu. I taką okazję dostrzegli mali Mężczyźni ze Skibniewa, którzy pokazali Paniom i koleżankom, jakie są dla nich ważne i potrzebne. Były życzenia i własnoręcznie wykonane laurki dla Pań, z którymi na co dzień stykają się w placówce, kwiatki dla Mam oraz gromkie „Sto lat” i moc uśmiechów dla koleżanek z grup. Dziewczynki mogły tego dnia do woli korzystać z zabawek, bo sprzątanie należało do kolegów. Mogły się też wyjątkowo wystroić, wykonać wystrzałową fryzurę i makijaż, aby choć przez chwilę poczuć się , jak dorosła mama, ciocia czy babcia. Chłopcy starali się być mili i uprzejmi, powstrzymywali się od psot i złośliwości, a dziewczynki grzecznie rozmawiały i posyłały kolegom promienne uśmiechy. Dobrze by było te wszystkie pozytywne zachowania obserwować codziennie.

Nauczycielki Przedszkola